ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗНАЄ СОБІ ЦІНУ

Aston Hall унікальний своїм розміщенням в 100 метровій прибережній зоні та готельній інфраструктурі. Його апартаменти – колекційна нерухомість, яка знає собі ціну.

НЕСКІНЧЕННИЙ ГОРИЗОНТ

Комплекс винесено на 70 метрів у море. Ніщо і ніколи не приховає горизонту у ваших панорамних вікнах.

ДОЗВОЛЬТЕ СОБІ ВІДПОЧИТИ

Готелі навчаються у Aston Hall гостинності, а інфраструктура і сервіси комплексу дозволяють вам відпочивати та розважатися, не відчуваючи бажання покидати його територію.


БЕЗПЕРЕЧНА ЯКІСТЬ

Aston Hall підіймає планку девелопменту в Україні. Комплекс створений провідними компаніями України, Німеччини та США. Цей дім – приклад того, що межі не власні над трансфером блискучих ідей, технологій та матеріалів.


ЯХТОВА МАРИНА

До Aston Hall ви можете дістатися не тільки сушею, але й морем. До комплексу з легкістю можна підійти на своїй яхті, а власний міні-флот Aston Hall з радістю доставить вас до берега. Для бажаючих смачно поїсти – працює ресторан на території комплексу до ваших послуг.

МОРСЬКІ РОЗВАГИ

Якщо для вас пригоди мають прсмак солоного морського повітря, ми готові запропонувати велику кількість можливостей отримати насолоду від життя у морі, адже у вашому розпорядженні власні катери з професійним екіпажем.

Наш міні-флот складається з сучасних катерів Nautique, що вирізняються високою якістю та ультрастильним яскравим Hi-Tech дизайном.

У будь-який час ви можете здійснити морську прогулянку, просто поплавати у відкритому морі або зайнятися такими видами спорту як вейкбординг та вейксерфінг. Також для любителів швидкості та бризок є можливість покататися на водних лижах.

Не важливо, який із видів розваг ви для себе оберете, головне – це повна безпека та професійно підготовлена ​​команда, яка завжди до ваших послуг.


ЗУСТРІЧАЙТЕ СВІТАНКИ Й ЗАХОДИ СОНЦЯ

Зустрічайте світанки й заходи сонця, дивлячись на море крізь панорамні вікна своїх шикарних апартаментів у Aston Hall.

ОДЕСА В СВОЇЙ КРАЩІЙ ФОРМІ

Будинок височіє поруч з головними рекреаційними зонами міста, на пляжі, поруч з відомою Трасою здоров’я. При цьому міська інфраструктура зовсім поруч – до центру міста лише 15 хвилин на машині.

ТЕРИТОРІЯ І ПРИВАТНІСТЬ

Світ ніколи ще не був таким прозорим, як сьогодні. Тим цінніші місця, де недоторканність приватного життя залишається найвищим, головним пріоритетом. Aston Hall — один з таких раритетів. Відкритий тільки для своїх мешканців, оздоблений сучасними системами безпеки, він дозволяє бути собою і насолоджуватися товариством людей зі схожими цінностями та поглядами. Територія Aston Hall приватна, її морський пляж доступний тільки для своїх. Тут зручно медитувати з видом на море – і віддаватися думкам під тінню пальм. Тут приємно засмагати на особистому пляжі – і бути спокійним за дітей, які граються в басейні. В Aston Hall світ прозорий для вас – і непроникний для людей по інший бік стін.