ТОЧНИЙ РОЗРАХУНОК І ТЕХНОЛОГІЇ

Aston Hall – це результат прекрасної ідеї, сучасних інженерних рішень, точного розрахунку, передових технологій, плід співробітництва провідних компаній України, Німеччини та США.

ФАСАД ТА СКЛІННЯ

Проект панорамного скління комплексу Aston Hall розроблений німецькою компанією Schüco. Її фахівці використовували спеціальний алюмінієвий профіль, що раніше не застосовувався в Україні, й високоміцні потрійні мультифункціональні склопакети GUARDIAN (США), товщина скла в яких становить 10-8-10 мм. Ця конструкція стійка до механічних пошкоджень і атмосферних факторів, енергоефективна та пожежостійка, а головне – забезпечує ідеальну шумоізоляцію.

Пріоритетом Aston Hall є протипожежний захист і бездоганний вигляд фасаду. Саме тому на будинку встановлено навісний вентильований фасад із облицюванням керамогранітними плитами Moeding товщиною 30 мм, висотою 300 мм і алюмінієвими композитними панелями Alpolic А2 товщиною 4 мм. Вони забезпечують звукоізоляцію, теплоізоляцію та пожежну безпеку вентильованого фасаду – ідеальне рішення для будинку, якщо у пріоритеті краса і функціональність.


КОНДИЦІЮВАННЯ ТА ОПАЛЕННЯ

Кондиціювання апартаментів забезпечує мультизональна VRV-система Daikin (Японія). Окрім мультизонального кондиціонера, кожний апартамент обладнаний припливно-витяжною системою від Rosenberg Ventilatoren GmbH (Німеччина). Власна котельна обладнана чотирма сучасними німецькими котлами Viessmann — комплекс не залежить від міського графіку подачі та відключення тепла, а мешканці Aston Hall не залежать від сусідів: в кожному апартаменті встановлені індивідуальні терморегулятори Danfoss (Данія).


ЛІФТИ

Шість швидкісних ліфтів Schindler точні й бездоганні в роботі – як і все швейцарське. Кожен ліфт оснащений системою пожежної безпеки, відеоспостереженням та екстреним зв'язком із диспетчерською аварійною службою. При цьому один ліфт є абсолютно протипожежним і повністю ізольованим від основної групи ліфтів у окремій шахті. Основні ліфтові шахти спроектовані так, щоб не завдавати незручностей шумом – вони максимально віддалені від апартаментів, а ліфти в них пересуваються абсолютно беззвучно.


СИСТЕМА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Повноцінний відпочинок неможливий без почуття безпеки. Ось чому інженери комплексу Aston Hall приділили особливу увагу пожежній безпеці. Комплекс оздоблено сучасною протипожежною системою NSC Sicherheitstechnik GmbH (Німеччина). Вона постійно перевіряє всі внутрішні системи і приміщення Aston Hall, включаючи роботу ліфтів. Під час нештатної ситуації система вмикає звукове супроводження, надсилає сигнал на пульт екстреної служби й починає локальне гасіння загорянь. Кожен поверх і апартамент обладнаний пожежними гідрантами й рукавами. Усі двері в комплексі, - включаючи двері апартаментів – мають високу ступінь вогнестійкості.


ШИНОПРОВІД

Aston Hall став першим комплексом в Одесі, що використовує систему шинопроводів для розподілу електроенергії та освітлювального навантаження. Шинопровід Canalis є частиною комплексної пропозиції Schneider Electric, він забезпечує підвищену безпеку обладнання і людей, безперервність електропостачання, можливість модернізації і простоту експлуатації.

Конструкція шинопровода Canalis з щільнорозташованими провідниками в металевому корпусі зменшує ризик впливу електромагнітних полів й абсолютно безпечна для оточуючих.


РЕЗЕРВНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ

У сучасних умовах нестабільного функціонування комунальних служб ми подбали про те, щоб ви могли насолоджуватися життям в Aston Hall не відчуваючи на собі цих незручностей. Для цього ми обладнали комплекс надійною дизельною електростанцією резервного джерела живлення FG Wilson, потужність якої становить 1,2 МВт.

До основних переваг дизель-генератора FG Wilson можна віднести компактність, безшумність роботи та високі споживчі якості – довговічність, економічність, високу якість електрики, що виробляється, швидкий прийом навантаження, а також можливість автозапуску без участі оператора.


НАСОСНІ СИСТЕМИ WILO

Комплексний підхід для надійної та безпечної роботи інфраструктури водопостачання – одне з найважливіших завдань, для якісного вирішення якого у всіх інженерних системах Aston Hall встановлено насосне обладнання Wilo. Саме у нас встановлено єдину в Україні з точки зору застосування у житловому будівництві каналізаційну насосну станцію з унікальною системою закритого типу. Водопостачання забезпечують три автоматичні насосні установки з інтегрованим частотним керуванням кожного насоса, а системи комплексного пожежогасіння підібрані з урахуванням індивідуальних вимог. Працездатність обладнання підтримується за рахунок дублюючих насосних груп, перемикання на які здійснюється в автоматичному режимі. Усі насосні системи у комплексі підключені до системи диспетчеризації (BMS), що дає можливість безперебійного контролю за обладнанням.


СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Понад 200 відеокамер з системою розпізнавання облич контролюють громадські місця комплексу і прилеглу до Aston Hall територію. Зображення з усіх камер виводиться на відеостіну в диспетчерській, за якою цілодобово слідкує черговий охоронець.

Це дозволяє виключити несанкціоновану появу сторонніх осіб в комплексі та забезпечити прватність мешканцям та гостям Aston Hall.